آموزشگاه زبان های خارجی آزادی

به آموزشگاه زبان های خارجی آزادی خوش آمدید

درباره آموزشگاه

این آموزشگاه با کادری مجرب طی 28 سال فعالیت فارغ‌التحصیلانی از آموزش زبان انگلیسی به جامعه عرضه نموده، که هرکدام از آنان ضمن اشتغال در مراکز مهم اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی منشاء ثمرات فراوانی به جامعه گشته‌اند و هم‌اکنون آمادگی خود را برای ارائه روش‌ها و متدهای جدید آموزشی در امر تدریس زبان انگلیسی اعلام می‌دارد.

تاریخچه آموزشگاه

این آموزشـگاه از سال 1373 توسط آقای غلامرضا آزادی تاسیس گردیـد.موسس این مجموعه دارای فـوق لیسانس از دانشـگاه تـهران و دارای 33 سال تـجربه تـدریـس در مـقاطع مختـلف تحصیـلی در مـدارس و مـراکـز تربیت معلم و دانشگاه می باشد. ایشان ضمناً سالها مدیریت اجرایی آموزشی در سطح مناطق آموزش و پرورش شهر تهران را برعهده داشته است.

img02

اهداف و چشم انداز ها

دیدگاه ما به زبان انگلیسی به طوری میباشد که اگر انگلیسی را بلد نباشیم تکنولوژی را نمی فهمیم و این جامعه بدون تکنولوژی ( به ویژه کامپیوتر ) پیشرفت چشمگیری نخواهد داشت. با توجه به تبدیل شدن دنیای کنونی به دهکده جهانی و ضرورت ایجاد ارتباط با بخشهای این دهکده، یادگیری زبان مشترک اقوام این دهکده (زبان انگلیسی) امری اجتناب ناپذیر خواهد بود.

آشنایی با فاکتورها و آرمانهای مشترک این اقوام مانند فرهنگ، سیاست،امور اجتماعی و علوم بر یادگیری زبان مشترک ضرورت بیشتری را ایجاب میکند.

امروزه شوق یادگیری علوم پیشرفته و دانشگاهی در تمامی جوانان کشورمان قابل مشاهده میباشد. کتب درسی دانشگاهی و منابع اصلی و اولیه ی این کتب به زبان انگلیسی میباشد و در نتیجه یادگیری این زبان راهی است برای دسترسی به علوم اصلی و پیشرفته ی جهانی.

دامنه فعالیت ها

معتبر ترین دوره هارو از ما بخواهید ما دوره های خوبی را برای شما میگزاریم و به شما اطمینان میدهیم از دوره های ما خسته نخواهید شد. این مرکز از ابتدای یادگیری زبان انگلیسی تا انتها با شما خواهد بود. در انتها با برگزاری دوره های تربیت مدرس جامع و به روز ، علاقمندان به امر تدریس را در یافتن شغلی مناسب یاری خواهد کرد.

خدمات ما

Australia Flag

خدمات آموزشی

دوره های ویژه ی خردسالان با متد تخصصی ، دوره ی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با کتب جدید و مطرح آموزش این زبان توسط اساتید مجرب و تحصیلکرده از خدمات آموزشی این موسسه میباشد.
.

Australia Flag

خدمات هوشمند

این آموزشگاه مجهز به سیستمهای نوین و هوشمند آموزشی مانند پراژکتور، ال سی دی و نرم افزار های هوشمند ثبت نام و پیگیری و کنترل پیشرفت زبان آموزان توسط والدین (لیمس) میباشد.به علاوه ارتباط اساتید با زبان آموزان در منزل قطع نشده و این ارتباط از طریق صفحات اجتماعی بر روی گوشی های هوشمند تداوم خواهد داشت.
.

Australia Flag

خدمات فرهنگی

در این مرکز با برگزاری دوره های نقد و بررسی کتب داستانی ،کارتن و فیلهای آموزشی زبان آموزان با فرهنگ و آداب کشورهای دیگر آشنا میشوند که این خدمت کمک شایانی به گسترش افق دید آنان و ایجاد ارتباط موثرتری با اقوام گوناگون میشود.
.

Australia Flag

خدمات تخصصی

برگزاری دوره های تخصصی کودکان با جدیدترین متد و آمادگی آزمون آیلتس و دوره های تربیت معلم جامع در حوزه ی تدریس خردسالان، نوجوانان و بزرگسالان از تخصص های این مرکز میباشد.
.

ویژگی های ما

Australia Flag

ویژگی های هوشمند

دارای نمایشگاه کتاب و CD و کتابخانه عمومی برای زبان آموزان دارد همراه با آزمون های آنلاین در تمامی مقاطع.

Australia Flag

ویژگی های آموزشی

به منظور توانمند ساختن اساتیدوآشنایی آنان باآخرین متد های آموزشی ،آموزشگاه آزادی برگزارکننده کارگاههای آموزشی (WORK SHOPS) می باشد..

Australia Flag

ویژگی های فرهنگی

کنار این آموزشگاه ، بوستان تمدن قراردارد که این می تواند محلی برای استراحت و انتظار همراهان زبان آموزان باشد.

Australia Flag

ویژگی های تدریس

معلمین مجرب و تحصیل کرده با مدارک عالی زبان انگلیسی، ارائه مدرک تحصیلی در هر دوره آموزشی به زبان آموزانp>

شعبه آموزشگاه زبان آزادی

شماره های تماس:33133332 - 33552332 - 33506840 آدرس:خ 17 شهريور ـ نرسيده به پل هوايي بزرگراه شهيد محلاتي ـ خ تمدن ـ ک تابان فرشمالی ـ پلاك 2 ساعت کاری 9 صبح تا 20

شعبه مرکزی آموزشگاه زبان انگلیسی آزادی